تاریخچه شرکت

ماموریت و چشم انداز ما

شرکت خمیرمایه خوزستان در سال ۱۳۷۰ تحت شماره ۸۷۹۷۷ در اداره ثبت شرکتها و مالکیت صنعتی تهران به ثبت رسیده است. شرکت در سال ۱۳۷۶ موفق به دریافت مجوزهای رسمی به منظور ایجاد واحد تولید خمیرمایه خشک گردید.

کارخانه خمیرمایه خوزستان پس از طی دوره چند ماهه تولید آزمایشی، در روز پانزدهم بهمن سال ۱۳۸۰، توسط وزیر محترم وقت صنایع و معادن افتتاح گردید و تولید خود را به صورت رسمی آغاز نمود.

این کارخانه در زمینی به مساحت ۶۵۰۰۰ متر مربع، با استفاده از جدیدترین روش های تکنولوژی روز اروپا و جهان و با به کارگیری مدرنترین ماشین آلات و دستگاههای حساس و دقیق کنترل رایانه ایی ساخته شد.

شرکت خمیرمایه خوزستان در سال ۱۳۹۱ پس از تغییرات مدیریتی انجام شده، اولین طرح توسعه ظرفیت تولید خود را ارایه نمود. شرکت خمیرمایه خوزستان؛ در سال ۱۳۹۴ دومین و در سال ۱۳۹۶ سومین طرح توسعه خود را اجرا و ظرفیت تولید خمیرمایه خشک را افزایش داد.

در سال ۱۴۰۰ دومین شرکت؛ به نام شرکت خمیرمایه برتر تاسیس شد. کارخانه دوم؛ (خمیرمایه برتر) در آبان ۱۴۰۰ وارد مدار تولید آزمایشی گردید. هدف میان مدت شرکت؛ طی برنامه های توسعه بعدی، دستیابی به توان تولید سایر انواع محصولات بیوتکنولوژی در کشور است.

مدیران شرکت خمیر مایه خوزستان

محمدامین عابدی
محسن عابدی
عطا عابدی
صادق بستاک

مدیریت کیفیت

تیم کنترل کیفیت خمیرمایه خوزستان در حال تلاش شبانه روزی در راستای دستیابی به کیفیتی جهانی و شناسایی ارزشهای رقابتی است که رضایت کامل مشتریان را فراهم می نماید.

این تیم بطور مستمر در حال نمونه برداری و آزمون کلیه مواد اولیه، مراحل تولید و محصولات نهایی می باشد.

شرکت خمیرمایه خوزستان به منظور تایید روشهای آزمون و نتایج بدست آمده و مقایسه های بین آزمایشگاهی، سالهاست که به عضویت انستیتو تحقیقات VH برلین درآمده و ماهانه نمونه هایی از محصولات و مواد اولیه خود را به این مرکز در کشور آلمان ارسال میکند.

این انستیتو یکی از معتبرترین مراکز تحقیقاتی دنیاست که تحقیقات تخصصی در زمینه مخمر نان انجام می دهد و سالانه، سمینارهای آموزشی از آخرین نتایج تحقیقات خود را به تولیدکنندگان ارائه می نماید.

غ۷۱۳۰۷۷۷۹۱۱

HACCP

صنایع غذایی حلال

BS EN ISO 9001:2015

0 +
محصول
0 +
نیروی انسانی
0 +
نیروی انسانی
0 +
نیروی انسانی

تقدیرنامه های شرکت خمیر مایه خوزستان

تمرکز بر بازار و نگرانی های مصرف کنندگان و همچنین، تعهد به ایجاد ارزش برای مشتری، ما را موفق به دریافت تقدیرنامه های متعددی از سازمانها و وزارتخانه های دولتی حامی حقوق مصرف کنندگان نموده است.
تقدیرنامه های شرکت خمیر مایه خوزستان
تقدیرنامه های شرکت خمیر مایه خوزستان
تقدیرنامه های شرکت خمیر مایه خوزستان
تقدیرنامه های شرکت خمیر مایه خوزستان
تقدیرنامه های شرکت خمیر مایه خوزستان

0

درباره خمیر مایه خوزستان

شرکت خمیرمایه خوزستان در سال ۱۳۷۰ تحت شماره ۸۷۹۷۷ در اداره ثبت شرکتها و مالکیت صنعتی تهران به ثبت رسیده است. این شرکت در سال ۱۳۷۶ موفق به دریافت مجوزهای رسمی به منظور ایجاد واحد تولید خمیرمایه خشک گردید.

تحویل اکسپرس

در کمترین زمان دریافت کنید

تخفیف محصولات

ارسال با قیمت مناسب

ارسال بهترین کالا

کیفیت بالای محصولات

بسته بندی مناسب

اطمینان از سلامت کالا

تمام حقوق مادی و معنوی طراحی سایت متعلق به خمیر مایه خوزستان است.
کارشناس فروش

کارشناس فروش

شرکت خمیر مایه خوزستان

سلام ، چطوری میتونم کمکتون کنم ؟